Metoda RUŠ

Co je Metoda RUŠ a jak funguje

Metoda RUŠ je metodou vědomé a logické práce s lidským podvědomím. Pomocí této metody se zbavíte řady svých potíží během relativně velmi krátké doby, navíc s trvalým efektem. Je moderní, jednoduchá, praktická, logická a věcná metoda pro současného člověka. Dokáže vyřešit  jakékoliv problémy psychické (emoční), fyzické (tělesné), mentální (myšlenkové)...

V praxi to znamená, že se během relativně krátké doby osvobodíte od toho, co vás zatěžuje. Ať už je to nemoc, nebo vám něco vadí, s něčím nejste spokojen/a, něčeho litujete, něčeho se bojíte, nebo vás něco nebo někdo „trápí“. Všech těchto nepříjemných pocitů se lze pomocí metody RUŠ zbavit jednou provždy. 
Metoda RUŠ je zkratka pro Rychlou a Účinnou změnu Skutečnosti.
R = rychlá - snadno nalezne příčiny a lehce je vyřeší                                                                                            
U = účinná - přináší trvalé výsledky                                                                                                                          Š = šetrná - klient sám má kontrolu nad tím, co přesně chce vyřešit 


Co všechno lze metodou RUŠ vyřešit

Metoda RUŠ dokáže pomoci v krizových okamžicích života, pomůže řešit zásadní životní problémy ať už vztahové, pracovní či osobní. Dokáže vyřešit jakékoliv prožité trauma, krizi ve vztahu, starosti, obavy, strachy, fóbie, pocity samoty, nelásky, odloučení, marnosti, pocit vyhoření, strach ze smrti, strach z utrpení a bolesti, myšlenky na sebevraždu, anorexii, bulimii, alergie, bolesti hlavy i migrény, trauma z rozvodu, rozchodu, či úmrtí blízkého člověka i milovaného zvířátka, a jakékoliv zdravotní problémy.
Během práce dochází k uvědomění, poznání, pochopení souvislostí, a k odpuštění ostatním i sobě samému.
Více informací o Metodě RUŠ a se můžete dozvědět na stránkách Metody RUŠ https://www.metodarus.cz,  v knize Metoda RUŠ aneb Já to mám jinak nebo z následujícího videa :-).