O mně

Jmenuji se Katka Zemanová a jsem certifikovanou terapeutkou metody RUŠ. Jsem také matkou, vystudovanou učitelkou jazyků a hudby, a posledních 10 let jsem pracovala v oboru IT. Nyní se věnuji naplno RUŠce jako terapeutka a asistentka zázemí Metody RUŠ.

Jak jsem se dostala k RUŠce

Odjakživa mě zajímala lidská psychika a měla jsem touho pomáhat druhým. Ačkoliv jsem zvažovala studium psychologie, zdála se mi jako obor těžkopádná, málo účinná a nepřizpůsobivá na míru každému jedinci. Nakonec jsem se během studia věnovala jazykům a hudbě, ale nadále se zajímala o různé "alternativní" způsoby, jak pomoct sobě i druhým od problémů a žít šťastně, Pak jsem objevila metodu RUŠ a již během svého prvního kurzu jsem věděla, že tohle je to ono, co mi opravdu pomůže vyřešit jakýkoliv problém, a díky čemu budu moci pomáhat i ostatním lidem. Tak se pomalu rodil záměr stát se terapeutkou. 

Ale nejdřív jsem byla na řadě já - postupně jsem prošla všemi základními kurzy metody RUŠ, tj. 1, 2, a 3. Nejen na nich, ale i v období mezi nimi jsem na sobě intenzivně pracovala a cítila, jak se mi každým dalším čištěním víc a víc ulevuje. Odhazovala jsem ze sebe zátěž programů, které jsem žila celý život, zbavila jsem se svých každodeních trápení, získala ztracené seběvědomí, začala mít ráda sama sebou takovou, jaká jsem, vyřešila jsem zatěžující vztahy... „ZRUŠila“  sem se obrovské množství svých vnitřních „musím“ a „nesmím“, svůj perfekcionismus, lehkou úzkostnu poruchu, spousty strachů, kouření... 

Po  základních kurzech už jsem si byla jistá, že tuhle skvělou metodu chci šířit dál a pomáhat tak dalším lidem, takže jsem absolovala další dva nástavbové, terapeutické kurzy, zakončené terapeutickým certifikátem. Každá další terapie mne utvrzuje v tom, jak geniálně jednoduchá a jednoduše geniální tato metoda je, a že funguje na jakýkoliv problém. Je opravdu rychlá a účinná a funguje okamžitě  i tam, kde klasická terapie nabízí zdlouhavé terapie s nejistým výsledkem. Mám například zkušenost, že v případě poruch příjmu potravy (anorexie, bulimie, záchvatovité přejídání) přináší RUŠka opravdu skvělé a okamžité výsledky.

Je úžasné pozorovat, jak se klient během terapie mění, odchází šťasný a spokojený, s úsměvem na tváři.